Sportovní den města Pečky

Děti z 1. stupně si v úterý 13.6. užily sportovní den, během kterého si vyzkoušely všemožné disciplíny a druhy sportů jako fotbal, basketbal, volejbal, tenis, taekwondo, florbal, všestrannost.

Hlavním smyslem celé akce bylo děti rozhýbat a inspirovat ke sportu. Pokud si vybraly a na sport se skutečně přihlásí, budeme moc rádi. 🥰

Spokojené byly i paní učitelky. To dokazuje i citace z mailu, který nám na úřad přišel od paní zástupkyně ředitele Štěpánky Vlasákové: „Dovolte mi jménem všech kolegyň z 1. stupně poděkovat za precizně připravenou akci. Děti byly velice spokojené, s některými sporty se setkaly vůbec poprvé, program pro ně byl zajímavý a atraktivní. Kolegyně oceňovaly, jak jednotlivá stanoviště byla velice dobře zorganizovaná a pro děti lákavá.“

Sportovní den uspořádali zástupci sportovní komise města Pečky společně s místními sportovními kluby. Sokol Pečky nemohl chybět – v sokolovně si děti vyzkoušely několik gymnastických disciplín (kladina, kruhy, hrazda, přeskok, trampolína…) a zvládly i kousek florbalového tréninku.

Těšíme se, že v září uvítáme nové zájemce o naše cvičení právě z řad těchto dětí.