Noc sokoloven

Naše noc sokoloven začala v 17 hod, kdy pro děti, ale nejen pro ně, bylo na zahradě připraveno několik netradičních her – slackline, pentague, kroket, discgolf, žebříkový golf, ruské kuželky, chůdy, KUBB,… Některé hrály s rodiči, jiné poměřily síly s kamarády. V šest jsme zažehli oheň, u kterého jsme poslouchali sokolské písně. Pak následoval turnaj ve volejbale mezi našimi družstvy dospělých. Děti hrály hry na zahradě až do 20 hod, pak bylo připravené kino – na sále sokolovny jsme promítali film Kocour v botách, poslední přání. Po celou dobu byl k dispozici bar, kde se čepovala výborná broskvová limonáda a pivo, vařila se káva, čaj, dobrovolným vstupným bylo donést něco dobrého na společné rautové stoly, takže bylo opravdu z čeho vybírat. Opékání špekáčků nemohlo chybět. Přespání na sále bylo určené jen pro školní děti. Tentokrát jsme měli 33 malých nocležníků. Ráno si zahráli vybíjenou a vydali se k domovu. Celou akci pojímáme i jako rozloučení se cvičebním – školním rokem. Všem se akce moc líbila a už se těší na další rok.