Vánoční sokolské hry – všestrannost

Předposlední hodina na všestrannosti byla netradiční. Obě skupiny byly spojené a čekalo je 2,5 hodiny zábavy.

Po oficiálním zahájení, společné hudební rozcvičce a několika „organizačních“ hrách byla vytvořena 3 soutěžní družstva a začalo klání v 10ti disciplínách motivovaných zimními sporty. Nemohl chybět biatlon, skoky, lyžování, sněžný volejbal, štafetový běh v zimním oblečení, boby, hokej, slalom, měli jsme i modifikované saně a curling nahradily kuželky srážené medicimbalem. Hry se odehrávaly v naší sokolovně a všichni závodili s velkým nasazením. Po slavnostním vyhlášení vítězů, předání medailí a cen, následovaly další hry a zábava.

Děti, které se na podzim zapojily do Sazka olympijského víceboje, převzaly své olympijské diplomy a zjistily, na jaké sporty se hodí.

Nechyběl stromeček a po celou dobu hrály vánoční písničky, teď už jen zbývá těšit se na Ježíška. Přejeme všem krásné vánoce a do nového roku mnoho štěstí, zdraví, úspěchů a radosti nejen ze sportování v Sokole.